RNX02520K0JKLB
MFR.Part #
RNX02520K0JKLB
JLCPCB Part #
C1441776
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS