RNX025755RJNLB
MFR.Part #
RNX025755RJNLB
JLCPCB Part #
C1442919
Description
-55℃~+150℃ 500mW 755Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS