RNX0256M30FHLB
MFR.Part #
RNX0256M30FHLB
JLCPCB Part #
C1446075
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.3MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS