RNX0256K80JKEL
MFR.Part #
RNX0256K80JKEL
JLCPCB Part #
C1442507
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS