Y1636400R000T0R
MFR.Part #
Y1636400R000T0R
JLCPCB Part #
C4244251
Description
-55℃~+150℃ 100mW 400Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount