RNX0254M75FKEE
MFR.Part #
RNX0254M75FKEE
JLCPCB Part #
C1819326
Description
-55℃~+150℃ 4.75MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS