RNX02549M9FNR7
MFR.Part #
RNX02549M9FNR7
JLCPCB Part #
C1819065
Description
-55℃~+150℃ 49.9MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS