RNX02540M0FNR7
MFR.Part #
RNX02540M0FNR7
JLCPCB Part #
C1819550
Description
-55℃~+150℃ 40MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS