RNX02532M4FKR6
MFR.Part #
RNX02532M4FKR6
JLCPCB Part #
C1819134
Description
-55℃~+150℃ 32.4MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS