RN65C9313FB14
MFR.Part #
RN65C9313FB14
JLCPCB Part #
C1416221
Description
-65℃~+175℃ 500mW 931kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors