Y145511K0000B0W
MFR.Part #
Y145511K0000B0W
JLCPCB Part #
C3918732
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount