RNX025275KFKRA
MFR.Part #
RNX025275KFKRA
JLCPCB Part #
C1819196
Description
-55℃~+150℃ 275kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS