RN60C4642FRE6
MFR.Part #
RN60C4642FRE6
JLCPCB Part #
C1773689
Description
-65℃~+175℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors