RNX0251M62FKLB
MFR.Part #
RNX0251M62FKLB
JLCPCB Part #
C1441792
Description
1.62MΩ 500mW 750V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS