Y14552K40000T0W
MFR.Part #
Y14552K40000T0W
JLCPCB Part #
C4158549
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount