RNX02516M2FKLB
MFR.Part #
RNX02516M2FKLB
JLCPCB Part #
C1441953
Description
-55℃~+150℃ 16.2MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS