RNC55K7322FSB14
MFR.Part #
RNC55K7322FSB14
JLCPCB Part #
C1412119
Description
-65℃~+175℃ 125mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors