RNR65K1051FRB14
MFR.Part #
RNR65K1051FRB14
JLCPCB Part #
C3508107
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors