RNR60K1052FRB14
MFR.Part #
RNR60K1052FRB14
JLCPCB Part #
C1413240
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors