RNR60K1212FRR36
MFR.Part #
RNR60K1212FRR36
JLCPCB Part #
C3403094
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors