RNC60K1202FRR36
MFR.Part #
RNC60K1202FRR36
JLCPCB Part #
C3410327
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors