ERL0510M000GNBF37
MFR.Part #
ERL0510M000GNBF37
JLCPCB Part #
C3551655
Description
-65℃~+175℃ 10MΩ 125mW Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors