RNR60H5113DSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR60H5113DSB14
JLCPCB Part #
C1478790
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors