Y1628155R000Q9W
MFR.Part #
Y1628155R000Q9W
JLCPCB Part #
C4302916
Description
-55℃~+150℃ 155Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS