RNC55H2321FRB14
MFR.Part #
RNC55H2321FRB14
JLCPCB Part #
C1436035
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors