RNR55K2552FPB14
MFR.Part #
RNR55K2552FPB14
JLCPCB Part #
C1412824
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors