MMA02040D1004BB300
MFR.Part #
MMA02040D1004BB300
JLCPCB Part #
C20138104
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS