RNC55K2552FMB14
MFR.Part #
RNC55K2552FMB14
JLCPCB Part #
C1410476
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors