RNR55K1002FRR36
MFR.Part #
RNR55K1002FRR36
JLCPCB Part #
C3531550
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors