RNR55J2741FSB14
MFR.Part #
RNR55J2741FSB14
JLCPCB Part #
C3494693
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors