BZT55C33-GS18
MFR.Part #
BZT55C33-GS18
JLCPCB Part #
C5566292
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@24V 220Ω 31V~35V 33V 500mW 80Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS