RNR55H1472FRR36
MFR.Part #
RNR55H1472FRR36
JLCPCB Part #
C3564740
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors