RN60E1333FRSL
MFR.Part #
RN60E1333FRSL
JLCPCB Part #
C1805648
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors