RNR55H1471FRR36
MFR.Part #
RNR55H1471FRR36
JLCPCB Part #
C3408154
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors