RNR50J1062BSB14
MFR.Part #
RNR50J1062BSB14
JLCPCB Part #
C3540288
Description
-65℃~+175℃ 10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors