HVR3700002673FR500
MFR.Part #
HVR3700002673FR500
JLCPCB Part #
C1767998
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS