RNR50H6903BRRSL
MFR.Part #
RNR50H6903BRRSL
JLCPCB Part #
C3471192
Description
-65℃~+175℃ 100mW 690kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors