RN50E9530FB14
MFR.Part #
RN50E9530FB14
JLCPCB Part #
C3381241
Description
-65℃~+175℃ 50mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors