RNR50H3830FRB14
MFR.Part #
RNR50H3830FRB14
JLCPCB Part #
C3356860
Description
-65℃~+175℃ 100mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors