RNC50J1913FMR36
MFR.Part #
RNC50J1913FMR36
JLCPCB Part #
C1816646
Description
-65℃~+175℃ 100mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors