Y0007190R000B9L
MFR.Part #
Y0007190R000B9L
JLCPCB Part #
C1465286
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 190Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS