TNPU1206619RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206619RAZEN00
JLCPCB Part #
C4310734
Description
-55℃~+125℃ 250mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS