RNC70K5112FRB14
MFR.Part #
RNC70K5112FRB14
JLCPCB Part #
C3389108
Description
-65℃~+175℃ 51.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors