RNC70K45R3FRB14
MFR.Part #
RNC70K45R3FRB14
JLCPCB Part #
C3541324
Description
-65℃~+175℃ 45.3Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors