CMF602M4000BHEK
MFR.Part #
CMF602M4000BHEK
JLCPCB Part #
C1433139
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.4MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS