RNC65J9092BMRE5
MFR.Part #
RNC65J9092BMRE5
JLCPCB Part #
C3575502
Description
-65℃~+175℃ 500mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors