RNC70J6420DRRE7
MFR.Part #
RNC70J6420DRRE7
JLCPCB Part #
C3399067
Description
-65℃~+175℃ 642Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors