RN65C1581DB14
MFR.Part #
RN65C1581DB14
JLCPCB Part #
C1418056
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors