ERL323K3200FKEB500
MFR.Part #
ERL323K3200FKEB500
JLCPCB Part #
C3428082
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors