RNC70J5111BRRE7
MFR.Part #
RNC70J5111BRRE7
JLCPCB Part #
C3357012
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors